Opłaty Bank of America

Opłaty Bank of America
16 października 2020
Category: Każdego Miesiąca

Opłaty bankowe Bank of America

Bank of America, podobnie jak większość największych banków w USA, pobiera opłaty za swoje konta. Opłaty te obejmują opłaty za debet w rachunku bieżącym Bank of America, miesięczne opłaty za utrzymanie, opłaty za konto czekowe, opłaty za konto oszczędnościowe, opłaty za przelewy bankowe, opłaty za transakcje zagraniczne oraz opłaty za korzystanie z bankomatów za korzystanie z urządzenia innego niż Bank of America . Dowiedz się, jakie opłaty bankowe i prowizje płacisz lub zamierzasz zapłacić, otwierając konto.

Bankowość taka, jaka powinna być.

✓ Zwiększaj swoje oszczędności automatycznie

✓ Ponad 38 000 bezpłatnych bankomatów

Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje mniej niż 2 minuty.

Oto porównanie opłat Chime z Bank of America

Sprawdzanie kont

Bank of America oferuje trzy rachunki czekowe – Core Checking , Interest Checking i Safe Balance Banking, z których każdy ma inną miesięczną opłatę za utrzymanie:

 • Podstawowe konto czekowe Bank of America ma miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 12 USD, która jest zniesiona przy przynajmniej 1 bezpośrednim depozycie w wysokości 250 USD każdego miesiąca lub utrzymuje minimalne dzienne saldo w wysokości 1500 USD lub więcej.
 • Rachunek odsetkowy Bank of America ma miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 25 USD, która jest uchylana, jeśli saldo wszystkich połączonych kont przekracza 10 000 USD.
 • Bank of America Safe Balance Banking wiąże się z miesięczną opłatą za utrzymanie w wysokości 4,95 USD, której nie można zrzec się.

Konta oszczędnościowe

Opłaty za konto oszczędnościowe Bank of America obejmują szereg ograniczeń dotyczących maksymalnej liczby bezpłatnych wypłat oraz ograniczeń dotyczących dokonywania płatności bezpośrednio z konta. Trzy poziomy kont oszczędnościowych to Rewards Savings, Minor Savings Account (posiadane i utrzymywane przez osobę poniżej 18 roku życia) oraz Depozytowe konto oszczędnościowe, które jest podobne do Minor Savings account, ale jest zarządzane przez powiernika, takiego jak rodzic.

 • Konto oszczędnościowe nagród ma miesięczną opłatę w wysokości 8 USD, która jest zniesiona przy minimalnym dziennym saldzie w wysokości 500 USD.
 • Mniejsze konto oszczędnościowe nie podlega miesięcznej opłacie za utrzymanie, ale jest dostępne tylko dla osób poniżej 18 roku życia i można je przekształcić w konto oszczędnościowe Rewards, gdy posiadacz ukończy 18 lat.
 • Powiernicze konto oszczędnościowe kosztuje 5 USD miesięcznie, co jest zniesione przy minimalnym saldzie wynoszącym co najmniej 300 USD.

Przekroczenie konta bankowego

Opłaty za debet Bank of America są zasadniczo podobne do opłat innych dostawców usług bankowych i są standardowe na ich rachunkach i wynoszą 35 USD za każdą autoryzowaną lub zwróconą płatność, z maksymalnie czterema opłatami dziennie. Ochrona w rachunku bieżącym jest dostępna dla połączonych rachunków Bank of America. Jeśli na jednym koncie nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, aby zapłacić za transakcję, pieniądze zostaną automatycznie przelane z połączonego konta w celu pokrycia kwoty. Za korzystanie z tej usługi obowiązuje opłata w wysokości 12 USD za transakcję.

Kopie dokumentów

Jeśli posiadacz konta potrzebuje kopii swoich wyciągów bankowych lub obrazów czeków do wydrukowania, być może z powodu utraty lub konieczności wysłania ich stronie trzeciej, może poprosić o kopię wyciągu bankowego. Opłata wynosi 3 USD za żądanie.

Transakcje bankomatowe

Transakcje bankomatowe w sieci bankomatów Bank of Americas są bezpłatne dla posiadaczy rachunków. Korzystanie z krajowego bankomatu innego niż Bank of America spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 2,50 USD za transakcję. Jest to dodatek do wszelkich opłat, które może naliczyć operator bankomatu. W przypadku zagranicznych bankomatów innych niż Bank of America obowiązuje opłata w wysokości 5 USD za transakcję. Ponadto obowiązuje „Opłata za transakcję międzynarodową” w wysokości 3% za każdą wypłatę z bankomatu przeliczoną na walutę lokalną. Bank wystawiający może również pobrać opłatę transakcyjną.

Sprawdź opłaty

Zamawianie czeków na konto osobiste kosztuje średnio 30 USD.Jeśli klient wymaga czeku kasjerskiego, zwykle potrzebnego do zakupu nieruchomości lub transakcji maklerskich, wiąże się on z opłatą w wysokości 10 USD za czek. Posiadacze rachunków mogą wstrzymać wypłatę wszelkich wystawionych przez siebie czeków. Każde żądanie wiąże się z opłatą w wysokości 30 USD.

Przelewy bankowe

Opłaty za przelew bankowy w Bank of America zależą od wielu czynników, takich jak to, czy jest to przelew przychodzący, wychodzący, czy jest to przelew krajowy czy zagraniczny oraz w jakiej walucie należy wysłać przelew. Zostały one szczegółowo opisane poniżej.

 • Opłaty za przychodzące przelewy krajowe wynoszą 15 USD za transakcję.
 • Opłaty za przychodzące przelewy zagraniczne wynoszą 16 USD za transakcję.
 • Opłaty za wychodzące przelewy krajowe wynoszą 30 USD za transakcję.
 • Wychodzące przelew zagraniczny wysłany w walucie obcej opłat są 35 $ za transakcję.
 • Wychodzące przelewy zagraniczne wysyłane w US Dollar opłaty wynoszą 45 $ za transakcję.

Klienci powinni mieć świadomość, że inne banki mogą również pobierać dodatkowe opłaty zarówno za przychodzące, jak i wychodzące przelewy zagraniczne wykonane w dowolnej walucie. Jeśli zdeponowany przelew zostanie zwrócony, opłata wynosi od 12 USD do 15 USD.

Wymiana karty

Aby zastąpić zgubioną, uszkodzoną lub skradzioną kartę debetową, której ważność nie wygasła, Bank of America pobiera opłatę w wysokości 5 USD. Pilna dostawa wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 15 USD.

Jak zminimalizować opłaty w Bank of America

Istnieją sposoby na zmniejszenie ogólnej kwoty opłat związanych z kontami Bank of America.

 1. Otwórz tylko odpowiedni typ konta.
 2. Korzystaj z bankowości internetowej.
 3. Unikaj nadmiernych wydatków.

Korzystaj tylko z bankomatów Bank of America.

Połącz konta czekowe i oszczędnościowe.

 • Zarejestruj się, aby otrzymywać wyciągi elektroniczne.
 • Zacznij dziś

  Strona główna ›Opłaty bankowe› Opłaty Bank of America

  • Firma
   • O nas
   • Blog
   • naciśnij
   • Kariera
  • Pobierz aplikację
   • Sklep z aplikacjami
   • Sklep Play
  • Zasoby
   • Zasady
   • Polityka prywatności Chime
   • Przewodnik po bodźcach COVID-19
   • Centrum pomocy
   • Wyszukiwarka bankomatów
   • Bankowość drugiej szansy
   • Zostań członkiem

  Usługi bankowe świadczone przez The Bancorp Bank lub Stride Bank, NA, Members FDIC. Karta debetowa Chime Visa® jest wydawana przez The Bancorp Bank lub Stride Bank na podstawie licencji udzielonej przez Visa USA Inc. i może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty debetowe Visa. Karta Chime Visa® Credit Builder jest wydawana przez Stride Bank na podstawie licencji udzielonej przez Visa USA Inc. i może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty kredytowe Visa. Informacje o banku, który ją wydał, na odwrocie karty.

  Uwaga: Klikając na niektóre z powyższych linków, opuścisz witrynę Chime i zostaniesz przekierowany na stronę zewnętrzną. Polityka prywatności serwisu zewnętrznego może różnić się od naszych polityk prywatności. Przed podaniem danych osobowych należy zapoznać się z polityką prywatności i wskaźnikami bezpieczeństwa wyświetlanymi w zewnętrznej witrynie internetowej.

  Informacje aktualne na dzień 21 września 2018 r

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy