Echo zakończy budowę w porzadku. 750 mieszkań z segmentu premium w 2020 r.

Echo zakończy budowę w porzadku. 750 mieszkań z segmentu premium w 2020 r.
Category: gielda
27 lipca, 2020

„Nasze mieszkania wraz z segmentu premium cieszą się dużym zainteresowaniem klientów i – szczególnie teraz – są widziane jako pewna lokata kapitału. W ostatnich tygodniach po naszych patentach o wielkim standardzie, jakim sposobem Widoki Mokotów i Apartamenty przy Warzelni w Warszawie, Esencja w Miescie poznan czy Parki Graua we Wrocławiu, aż połowa klientów kupiła dom m. in. w celu ochrony kapitału zanim inflacją i zabezpieczenia majątku, kolejni rozważają taki kupno. To dowodzi, że wlasciwie zlokalizowane nieruchomości o ogromnym standardzie są odporne dzieki wahania rynkowe” – powiedział dyrektor sprzedaży w dziale mieszkaniowym Dawid Wrona, cytowany po komunikacie.

Wszystkie apartamentowce realizowane przez Rezonans Investment łączy jakość zrealizowania, doskonała lokalizacja i podwyższony standard. Kazde apartamenty wyposażone będą też w zdolne rozwiązania Poglos Smart, podkreślono.

„W kwietniu Echo Investment przekazało glównym mieszkańcom klucze do apartamentów w lokaty Widoki Mokotów. Budynek podaje 9 szynków usługowych a takze 70 apartamentów, w tym dogodne penthouse’y, z których rozpościera się panorama na całe miasto [… ] W finiszu są też czynnosci nad wrocławskim projektem firmy deweloperskiej. Apartamenty Ogrody Graua usytuowane są pobliżu placu Grunwaldzkiego, lecz ze względu w otulenie starym drzewostanem odsunięte są od czasu zgiełku metropolie. Powstają przy sąsiedztwie XIX-wiecznego, neogotyckiego pałacyku zaprojektowanego za posrednictwem wybitnego architekta Alberta Graua. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się także dostępem do wlasnego parku. W Poznaniu w trakcie budowy są mieszkania Esencja sposród niepowtarzalnym widokiem na Wartę oraz rewitalizowaną Starą Rzeźnię, która wkrótce stanie się nowym srodek kulturalnym Poznania” – wymieniono w materiale.

„Do końca tego r. zrealizowane zostaną także Apartamenty przy Warzelni, nowa ikona Browarów Miesjcowych. Apartamentowiec o pięknej, miedzianej elewacji wynika tuż nieopodal zabytkowej XIX-wiecznej Warzelni, obok nowym odcinku ulicy Krochmalnej, w centralnej części flagowej warszawskiej inwestycji dewelopera. Budynek, którego poswiecenie do użytku zaplanowane jest na IV kwartał 2020 r., oferuje 76 apartamentów, w tym dwupoziomowe penthouse’y. Przy Łodzi deweloper wpisał swe mieszkania premium w charakter wielofunkcyjnej, industrialnej Fuzji. Dzis Echo Investment realizuje budowę pierwszego etapu, w którym powstają 2 budynki mieszkaniowe. Przy ul. Tymienieckiego wyrasta nowy, prosty fragment metropolie z 80 tys. metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowej, biurowej, usługowej i restauracyjnej, wzbogaconej o obiekty zwiazanych z kultura, place miejskie, przestrzenie wspólne i obszary zielone, które zajmą prawie 4 ha” – odczytujemy dalej.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który swiadczy inwestycje przy trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. W 2019 r. miała 880, 13 mln zł skonsolidowanych przychodów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy