Co powinieneś wiedzieć o pożyczkach Fannie Mae

17 lutego 2021
Category: Złym Kredytem

Kupując dom, możesz za niego zapłacić na wiele sposobów. Możesz zabezpieczyć kredyt hipoteczny, znajdując bank lub spółdzielczą kasę kredytową w Twojej okolicy, które oferują kredyty mieszkaniowe. Istnieje również wielu pożyczkodawców internetowych, takich jak Rocket Mortgage i SoFi. Masz również możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem przedsiębiorstwa sponsorowanego przez rząd (GSE), takiego jak Fannie Mae.

Co to jest Fannie Mae?

Jest szansa, że ​​to nie pierwszy raz, kiedy spotykasz imię Fannie Mae. Kiedy recesja uderzyła w 2008 roku, rząd uratował Fannie Mae wraz z jej odpowiednikiem Freddiem Maciem. Technicznie nazywana Federalnym Krajowym Stowarzyszeniem Hipotecznym, Fannie Mae istnieje, aby pomóc w urzeczywistnieniu posiadania domów rodzinom w całym kraju, w tym tym, które mogą mieć problemy z utrzymaniem się na powierzchni finansowej.

W rzeczywistości Fannie Mae była głównym graczem na rynku mieszkaniowym od jego powstania w 1938 roku, w środku Wielkiego Kryzysu. Do końca pierwszego kwartału 2015 r. Fannie Mae wsparła finansowanie około 190 000 domów i zabezpieczała więcej kredytów hipotecznych na domy jednorodzinne niż ktokolwiek inny na wtórnym rynku kredytów hipotecznych.

Jak funkcjonuje Fannie Mae

Wszystkie pożyczki Fannie Mae faktycznie pochodzą od zewnętrznych pożyczkodawców, ponieważ nie są częścią podstawowego rynku kredytów hipotecznych. Fannie Mae rutynowo kupuje kredyty hipoteczne od banków i innych prywatnych pożyczkodawców, łączy je i zamienia w papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką. Następnie sprzedaje te papiery różnym inwestorom na całym świecie.

W ten sposób Fannie Mae zapewnia płynność na rynku, co oznacza, że ​​kredyty hipoteczne można łatwo kupować i sprzedawać. I pozostawia prywatnym pożyczkodawcom wystarczające zabezpieczenie do pracy z większą liczbą pożyczkobiorców.

Pożyczkodawcy Fannie Mae

Aby współpracować z Fannie Mae, pożyczkodawcy muszą przejść proces aplikacji i spełnić określone wytyczne. Na przykład, muszą być otwarci i uczciwi podczas obsługi kredytów subprime dla osób ze słabym kredytem i innych osób, które nie spełniają wymogów dochodowych.

W zamian Fannie Mae przejmuje ryzyko związane z zaciąganiem pożyczek i chroni tych pożyczkodawców hipotecznych, gdy właściciele domów nie przestrzegają warunków pożyczki. Prowadzi interesy z tak wieloma różnymi pożyczkodawcami, że czasami kupujący domy nie są nawet świadomi, że Fannie Mae wspiera ich pożyczkę.

Czy Fannie Mae wspiera twoją pożyczkę? Aby się tego dowiedzieć, wystarczy wejść na jego stronę internetową i skorzystać z narzędzia wyszukiwania pożyczek. Może się okazać, że Fannie Mae spóźnia się z Twoim kredytem hipotecznym. W takim przypadku możesz mieć dostęp do specjalnych korzyści, takich jak program refinansowania w przystępnej cenie (HARP).

Wymagania pożyczki Fannie Mae

Fannie Mae zajmuje się wyłącznie zgodnymi kredytami na nieruchomości mieszkalne. Oznacza to, że zabezpiecza kredyty hipoteczne do 453,100 USD lub 679,650 USD, jeśli kupujesz dom jednorodzinny w rejonie o wysokich kosztach. Jeśli Twój wymarzony dom wymaga dużej pożyczki, musisz poszukać gdzie indziej.

Aby kwalifikować się do pożyczki na dom Fannie Mae, musisz poszukać zatwierdzonego pożyczkodawcy i wypełnić jednolity wniosek o pożyczkę mieszkaniową. Warto poświęcić trochę czasu na uporządkowanie wszystkich dokumentów finansowych, w tym wyciągów bankowych i formularzy podatkowych. Twój kredytodawca hipoteczny weźmie pod uwagę wiele czynników, aby określić, czy kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki, ile pieniędzy będziesz w stanie pożyczyć i jak będzie wyglądać oprocentowanie kredytu.

Zabezpieczenie pożyczki może być trudne, jeśli nie spełniasz kryteriów. Chociaż są wyjątki, stosunek zadłużenia do dochodów zazwyczaj nie może przekroczyć 36% miesięcznego dochodu. Czasami osoby z dobrą oceną kredytową FICO i rezerwami finansowymi mogą otrzymać przepustkę. Potencjalni nabywcy domów, którzy szukają kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu, będą potrzebować oceny kredytowej wynoszącej co najmniej 620. Aby kwalifikować się do kredytu hipotecznego o zmiennym oprocentowaniu (ARM), wymagany jest minimalny wynik 640 punktów.

Wyższy wynik daje dostęp do niższych stóp procentowych. Możesz również wpłacić zaliczkę w wysokości zaledwie 3%, jeśli kupujesz dom po raz pierwszy. Próba uzyskania pożyczki Fannie Mae ze złym kredytem jest jednak z natury trudniejsza. Być może będziesz musiał dołożyć wszelkich starań, aby udowodnić, że możesz obsłużyć kredyt hipoteczny.

Jeśli to twój dylemat, możesz ubiegać się o kredyt hipoteczny wspierany przez Federal Housing Administration (FHA), ponieważ jest on mniej rygorystyczny w przypadku kredytobiorców, których wyniki mieszczą się w przedziale od 500 do 580. Możesz również podkreślić fakt, że nadążałeś za spłatami czynszu lub zgodzić się na wpłacenie większej zaliczki, aby zachęcić pożyczkodawcę do udzielenia Ci kredytu hipotecznego.

Podsumowanie

Jeśli nic innego do ciebie nie pasuje, pamiętaj, że Fannie Mae nie pożycza żadnych pieniędzy bezpośrednio kupującym domy. Zamiast tego działa jako pomost między pożyczkodawcami a konsumentami, którzy mogą skorzystać z odzyskania kredytów hipotecznych Fannie Mae. Od samego początku Fannie Mae pomogła Amerykanom uczynić kupowanie domu bardziej dostępnym i przystępnym cenowo.

Wskazówki dotyczące znalezienia kredytu hipotecznego

Uzyskanie pełnego obrazu aktualnych stawek kredytów hipotecznych dostępnych na rynku może być trudne. Jeśli wiesz, gdzie chcesz mieszkać, docelową cenę domu i wielkość przyszłej zaliczki, możesz skorzystać ze strony z oprocentowaniem kredytów hipotecznych SmartAsset.

Narzędzie dopasowywania doradców SmartAsset może pomóc w znalezieniu powierniczego doradcy finansowego, który pomoże Ci w zakupie domu. Najpierw odpowiesz na serię pytań dotyczących Twojej sytuacji i celów. Następnie program zawęzi Twoje opcje z tysięcy doradców do trzech, którzy odpowiadają Twoim potrzebom. Następnie możesz przeczytać ich profile i przeprowadzić z nimi wywiad, aby dowiedzieć się więcej. Na tej podstawie możesz wybrać, z kim będziesz pracować w przyszłości. Pozwala to znaleźć dobre dopasowanie, podczas gdy program wykonuje większość ciężkiej pracy za Ciebie.

Kredyt fotograficzny: iStock.com / William_Potter, iStock.com / DOUGBERRY, iStock.com / monkeybusinessimages

Powiązane artykuły:Audi spotyka się z meksykańskimi urzędnikami po sporze dotyczącym zakładu, twierdzi, że jest otwarte na audytAkcje azjatyckie będą śledzić wzrosty w USA; Yuan Steadies: Markets WrapInwestorzy wzywają emitentów ciężkich emisji dwutlenku węgla do wyznaczenia naukowych celów redukcjiJapońscy producenci walczą o wstrząsanie mrokiem w październiku – Reuters TankanWisconsin twierdzi, że Foxconn nie ma zobowiązania do zatrudnienia w 2019 r., Brakuje ulg podatkowychMilenialsi tracą koszule z powodu tych 3 upadających akcjiMilenialsi zdobywają punkty w większości swoich najlepszych zasobów – w tym niektóre z listy S&P 500. Ale odbierają ogromne hity.

Akcje „dość mocno pękną, a oto, co zdaniem miliardera inwestorzy powinni zrobić, aby się przygotowaćMiliarder DoubleLine Capital Bond King Jeffrey Gundlach podzielił się swoimi niedźwiedziimi przemyśleniami na temat rynku akcji w niedawnym wywiadzie dla Real Vision.

Dlaczego nie lubisz tej reklamy?AdYoung Trader po cichu zarobił ponad 2,8 mln USD w 2020 rBez wcześniejszego doświadczenia Kyle Dennis zdecydował się zainwestować w akcje. Sukces handlowy zawdzięcza tym strategiom.

3 powody, dla których akcje prawdopodobnie wzrosną bez względu na to, kto wygra wybory prezydenckieCzęsto zadaje mi się pytanie wyborcze: czy akcje spadną, jeśli mój kandydat, Trump lub Biden, przegra? Moja odpowiedź brzmi: zawsze nie inwestuj w swoją politykę.

Walt Disney ogłasza reorganizację i skupienie się na transmisji strumieniowejDisney stawia na media strumieniowe. W poniedziałek firma ogłosiła ogromną reorganizację swojej działalności medialnej i rozrywkowej, która skupi się na rozwoju produkcji, które zadebiutują w jej usługach transmisji i transmisji. Jego poważna reorganizacja następuje zaledwie kilka dni po tym, jak inwestor-aktywista Dan Loeb, główny inwestor w firmie za pośrednictwem swojego funduszu hedgingowego Third Point Capital, wezwał Disneya do anulowania dywidendy i przekierowania większej liczby inwestycji na streaming.

Aktualizacje na żywo z giełdowych wiadomości: kontrakty terminowe na akcje otwierają się wyżej przed wydarzeniami Apple i Amazon, zyskamiKontrakty terminowe na akcje otworzyły się nieco wyżej w poniedziałek wieczorem, ponieważ inwestorzy oczekiwali bardzo oczekiwanych wydarzeń ze strony gigantów technologicznych Amazona i Apple i spoglądali w przyszłość na pierwszą partię wyników korporacyjnych, które zostaną opublikowane we wtorek rano.

Cięcia płac Doliny Krzemowej pobudzają napięcia w przemyśle technologicznym Covid-19Pracownicy techniczni uciekający z obszaru Zatoki San Francisco, aby pracować zdalnie w czasie pandemii, są proszeni o obniżenie wynagrodzeń o 15% lub więcej, ponieważ firmy technologiczne dostosowują koszty życia.

Firmy zarządzające majątkiem, którym możesz zaufać, według ich klientówKiedy wybierasz menedżera ds. Majątku, potrzebujesz takiego, który potraktuje cię uczciwie i uczciwie. Te firmy zarządzające majątkiem uzyskały najwyższe oceny zaufania w ankiecie

Jeśli zbliżasz się do emerytury, oto trzy sposoby, aby dowiedzieć się, że jesteś przygotowanyJesteś na progu emerytury, ale nie jesteś pewien, czy powinieneś to zrobić? Oto 3 pytania, które możesz sobie zadać.

Akcje 5G do kupienia i obejrzenia: jak wprowadzenie Apple 5G wpłynie na rynekNajlepsze akcje 5G, w które warto inwestować, będą się zmieniać z czasem. Rynek smartfonów konsumenckich przekształci się w szersze możliwości bezprzewodowe 5G dla przedsiębiorstw.

Kontrakty terminowe Dow Jones rosną w Disney As Apple, Amazon pchnął giełdę w stronę szczytów; Pięć zapasów w strefach zakupówKontrakty terminowe Dow Jones wzrosły, gdy Disney powiedział, że priorytetem będzie transmisja strumieniowa. Apple i Amazon doprowadziły giełdę do rekordowych wartości. Adobe, Nvidia, Veeva i Tesla zaoferowały możliwości zakupu.

Dlaczego akcje Carnival są dziś niższeAkcje Carnival Corp (NYSE: CCL) spadają w poniedziałek po tym, jak firma anulowała pozostałe rejsy do Port Miami i Port Canaveral w następstwie decyzji CDC o przedłużeniu zamówienia na statki bez żagli i powiedział, że listopadowe operacje nie będą możliwe. firma wycieczkowa, z ponad 100 statkami na morzach pod koniec 2019 roku. Portfolio jej marek obejmuje Carnival Cruise Lines, Holland America, Princess Cruises i Seabourn w Ameryce Północnej; P&O Cruises i Cunard Line w Wielkiej Brytanii; Aida w Niemczech; Costa Cruises w Europie Południowej; i P&O Cruises w Australii. Carnival jest również właścicielem Holland America Princess Alaska Tours na Alasce i kanadyjskiego Yukon. Akcje Carnival spadły o 2,30% do 15,32 USD w poniedziałek w momencie publikacji. Akcja osiągnęła 52-tygodniowe maksimum na poziomie 51,94 USD i 52-tygodniowe minimum na poziomie 7,80 USD.Zobacz więcej od Benzinga * Transakcje opcyjne na tym szalonym rynku: Skorzystaj z opcji Benzinga, aby śledzić pomysły handlowe o wysokim przekonaniu * Dlaczego akcje Carnival Cruise są dziś wyższe * Dlaczego akcje Carnival są dziś niższe (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Workhorse dostaje 200 milionów dolarów na zwiększenie produkcji elektrycznych furgonówWorkhorse Group (NASDAQ: WKHS) sprzedaje 200 milionów dolarów nowego długu, aby zgromadzić gotówkę potrzebną do zwiększenia produkcji elektrycznych samochodów dostawczych. To także zamiana droższego banknotu na nowe akcje, a zaciąganie nowego długu jest powszechną taktyką dla konia roboczego. Pożyczanie kosztuje teraz mniej, ponieważ inwestorzy obstawiają, że Workhorse wygra przynajmniej część kontraktu o wartości 6,3 miliarda dolarów na budowę pojazdów dostawczych nowej generacji dla amerykańskiej poczty. Jego akcje spadały na najniższych jednocyfrowych wartościach, 15 kwietnia notując zaledwie 2,11 USD za akcję. Akcje konia pociągowego były sprzedawane po 29,06 USD o 10:43 czasu wschodniego w poniedziałek, co oznacza wzrost o 8,52%. elektryczne samochody dostawcze w fabryce w Union City w stanie Indiana. Nowe pieniądze pozwolą na dodanie furgonetki chłodni do dostaw artykułów spożywczych,Dyrektor generalny Workhorse, Duane Hughes, powiedział w komunikacie prasowym: „Te nowe pojazdy w naszym portfolio produktów, wraz z rozwojem naszej działalności w zakresie dronów, pomogą nam jeszcze bardziej umocnić naszą pozycję lidera i dotrzeć do segmentu dostaw pojazdów elektrycznych ostatniej mili, Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska przyznała firmie Workhorse zielone światło, aby sprzedawać samochody dostawcze jako pojazdy bezemisyjne we wszystkich 50 stanach. Samochody dostawcze z serii C są również częścią kalifornijskiego programu voucherów, który umożliwia kupującym znaczne obniżenie kosztów zakupu. Workhorse ma oczekującą umowę z United Parcel Service (NYSE: UPS) na dostawę 950 samochodów dostawczych wraz z mniejszymi kontraktami dla innych klientów. Inżynieria finansowa Podobnie jak kilka razy w ostatnich latach, Workhorse zajmuje się inżynierią finansową swojej działalności. Otrzyma około 194 dolarów.5 milionów ze sprzedaży nowych banknotów, które można wymienić na akcje firmy po 36,14 USD za akcję, czyli 35% premii w stosunku do piątkowej ceny zamknięcia. Firma nie odpowiedziała od razu na pytanie FreightWaves dotyczące postępów w zabezpieczaniu rewolweru kredytowego wspieranego przez bank, który według dyrektora finansowego Steve Schrader był najlepszym sposobem opłacenia wzrostu produkcji. Workhorse płaci 4% rocznych odsetek od kwartalnych płatności od nowych uprzywilejowanych zabezpieczonych zamiennych obligacji o terminie wykupu w 2024 r. W komunikacie prasowym firmy nie wymieniono dwóch „pożyczkodawców instytucjonalnych. W poniedziałek rano na amerykańskiej stronie internetowej Securities and Exchange (SEC) nie opublikowano żadnego wniosku, a pod pewnymi warunkami stopa procentowa może zostać obniżona do 2,75%.Workhorse może spłacać odsetki w gotówce lub w akcjach. Zamiana długu na akcje Dodatkowo Workhorse zamienia udziały za 70 milionów dolarów długu zorganizowanego w ramach dwóch sprzedaży obligacji uprzywilejowanych w HT Investments (High Trail Capital) w grudniu 2019 i czerwcu tego roku. HT Capital otrzymuje akcje po 19 USD każda, czyli 31% premii w stosunku do ceny zamknięcia z 29 czerwca wynoszącej 14,51 USD. Przy obecnej cenie Workhorse HT Investments osiąga znaczny zysk, podczas gdy dodatkowe nowe akcje osłabiają innych właścicieli. Dzięki temu finansowaniu, my może szybciej przyspieszyć nasze wysiłki produkcyjne zmierzające do 2021 roku, zwiększając wolumen komponentów łańcucha dostaw, zatrudniając więcej pracowników produkcyjnych i automatyzując niektóre procesy podzespołów – powiedział Hughes. Po zamknięciu i zwolnieniu konika roboczego będzie do dyspozycji ponad 270 milionów dolarów w gotówce Powiązane artykuły:milion finansowania sprawia, że ​​akcje Workhorse szalejąWorkhorse szarpie za bezemisyjnymi samochodami elektrycznymiWorkhorse doskonalenie drona dostawczego HorseFly opartego na ciężarówkachKliknij, aby uzyskać więcej artykułów FreightWaves autorstwa Alana Adlera Zobacz więcej od Benzinga * Transakcje opcji na tym szalonym rynku: Uzyskaj opcje Benzinga, aby podążać za pomysłami handlowymi o wysokich przekonaniach * Graniczne centra handlowe między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem nadal walczą * Ograniczenie przepustowości może spowodować 700 milionów opóźnionych dostaw – Salesforce (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Skorzystaj z opcji Benzinga, aby podążać za pomysłami handlowymi o wysokim przekonaniu * Centra handlu granicznego między USA i Meksykiem nadal walczą * Ograniczenie przepustowości może skutkować 700 milionami opóźnionych dostaw paczek – Salesforce (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Skorzystaj z opcji Benzinga, aby podążać za pomysłami handlowymi o wysokim przekonaniu * Centra handlu granicznego między USA i Meksykiem nadal walczą * Ograniczenie przepustowości może skutkować 700 milionami opóźnionych dostaw paczek – Salesforce (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Morgan Stanley: 2 akcje, które mogą wzrosnąć ponad 40%Odkąd prezydent Trump został wypisany ze szpitala po walce z koronawirusem, nagłówki gazet zwróciły się w kierunku możliwości nowego pakietu bodźców gospodarczych. Po obu stronach przejścia panuje przekonanie, że społeczeństwo tego potrzebuje – wsparcie dla zasiłków dla bezrobotnych, wsparcie dla małych firm, więcej gotówki wstrzykniętej do systemu – w miarę narastania nowej fali przypadków COVID. Przeszkodą jest polityka stronnicza. . Demokraci Izby Reprezentantów złożyli propozycję 2,2 biliona dolarów, ale została obciążona tradycyjną wieprzowiną kongresową: mnóstwo funduszy na projekty partii większościowej dla zwierząt domowych, które w przeciwnym razie prawdopodobnie nie zostałyby sfinansowane. Trump, przy wsparciu Republikanów Kongresu, odmówił przyjęcia tego. Demokraci odmówili ustąpienia. Obie strony odmawiają teraz negocjacji. Mądrość mediów jest taka,jest to polityczna porażka prezydenta w okresie poprzedzającym wybory. Jednak bez względu na optykę polityczną gospodarka może przetrwać bez tego systemu podtrzymywania życia, twierdzi strateg kapitałowy Mike Wilson z Morgan Stanley. Uważam, że potrzebujemy bodźca w ciągu najbliższych 30 dni, aby gospodarka mogła utrzymać się na powierzchni. Nie ma ryzyka podwójnego dna recesji w ciągu najbliższych 30 dni, jeśli nie uzyskamy odpowiedniego bodźca – napisał Wilson. W dłuższej perspektywie Wilson jest optymistą, że pakiet stymulacyjny zostanie zrealizowany. Zauważa, że ​​przyjęcie go leży w interesie obu partii politycznych, i dodaje: „Nadal uważamy, że bodziec nadchodzi. Teraz chodzi tylko o kwestię czasu przed wyborami lub po nich. Nasze przypuszczenie jest prawdopodobnie po wyborach . Idąc za Wilsonem,Analitycy Morgan Stanley walczą o dwie akcje, które wyglądają szczególnie atrakcyjnie. Według tych analityków każda nazwa ma wzrosnąć o co najmniej 40% w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Przeanalizowaliśmy te dwie pozycje przez bazę danych TipRanks, aby zobaczyć, co inni analitycy z Wall Street mają do powiedzenia na ich temat.Ferrari NV (RACE) Zaczniemy na szybkim pasie, z Ferrari. Słynna firma produkująca samochody luksusowe i wyczynowe radziła sobie dobrze w tym roku, szybko wychodząc z wypadku rynkowego zainspirowanego koronami amerykańskimi w środku zimy. Poprawa akcji RACE podkreśla fakt, że dobrze rozwinięta baza klientów Ferrari jest w dużej mierze odporna na spadki w wydatkach konsumenckich. Adam Jonas, ekspert Morgan Stanley w branży motoryzacyjnej, widzi Ferrari na solidnej pozycji, gdy zbliża się flaga szachownicy na koniec roku.„Uważamy, że 5 nowych modeli na rok 2020 oraz 2, które zostaną wydane w 2021 r. (1 jeszcze nie zostanie ogłoszony) oznacza, że ​​Ferrari jest przygotowane na niezwykle silny rok 2021 z ogólnego punktu widzenia: dywersyfikacji portfolio, mieszanki i wyższych ASP, które razem z silnymi korzyściami skali, mogą sprawić, że inwestorzy będą oczekiwać znacznych przyrostowych marż. Prognozujemy, że marże EBITDA wzrosną z 32% w 2020 r. Do 36% w 2021 r. (34% w 2019 r.) – napisał Jonas. W tym celu Jonas ocenia akcje jako Overweight (tj. Buy), poparte tymi komentarzami, a jego 265 USD cena docelowa sugeruje roczny wzrost o 44%. (Aby obejrzeć historię Jonasa, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc, akcje Ferrari mają ocenę umiarkowanego kupna na podstawie konsensusu analityków, z 11 recenzjami z podziałem na 9 zakupów, 1 wstrzymanie i 1 Sprzedaj Akcje są sprzedawane za 184,48 $, a ich 210 $.03 średnia cena docelowa sugeruje, że mają one potencjał wzrostu o 14% w nadchodzącym roku. (Zobacz analizę akcji RACE na TipRanks) Delta Airlines, Inc. (DAL) Następną w kolejności jest Delta Airlines, jeden z głównych graczy w globalnej branży lotniczej. Z siedzibą główną i głównym węzłem w Atlancie w stanie Georgia, Delta może pochwalić się kapitalizacją rynkową wynoszącą prawie 21 miliardów dolarów – i to po uwzględnieniu straty netto akcji w wysokości 44% od końca lutego. Branża lotnicza została uderzona przez handel i podróże. ograniczenia wprowadzone w celu zwalczania koronawirusa, a także powolny popyt spowodowany kryzysem gospodarczym. DAL odnotował zaledwie 1,47 miliarda USD przychodów za drugi kwartał, co oznacza spadek o 82% w ujęciu sekwencyjnym, a strata EPS była głęboka i wyniosła 4,43 USD. Firma podejmuje kroki w celu utrzymania płynności, w tym emituje uprzywilejowane zabezpieczone obligacje o wartości powyżej 1 USD.5 miliardów i korzystając z kredytu w wysokości 3 miliardów dolarów. Ravi Shanker z Morgan Stanley koncentruje się na branży lotniczej i opisuje ostatnie warunki jako „długi i trudny kwartał. Jednak analityk, analityk, uważa, że ​​ryzyko-zysk DAL jest nieodparty na obecnych poziomach. „Spodziewamy się uderzenia dla DAL w tym kwartale, ale nie wierzymy, że wyniki (poza spalaniem gotówki) będą miały znaczenie. Oczekujemy, że inwestorzy skoncentrują się na komentarz naprzód bardziej niż bieżące wyniki – zauważył Shanker. „DAL ma jedne z najwyższych wskaźników satysfakcji klientów wśród innych starszych rówieśników, a jednocześnie dowodzi wyższym PRASM, co czyni go naszym preferowanym przewoźnikiem Legacy. Przy dużej płynności widzimy tutaj ograniczone ryzyko płynności. Zgodnie z jego poglądem, że Delta jest zasadniczo solidna, Shanker ocenia akcje za przeważone (tj. Kupuj). Ustalił cenę docelową na 54 USD,wskazując na imponujący wzrost o 65% w nadchodzącym roku. (Aby obejrzeć historię Shankera, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc, konsensus analityków dotyczący DAL to umiarkowane kupowanie, oparte na 11 recenzjach, w tym 7 zakupach i 4 wstrzymanych. Średni cel 39,50 USD sugeruje roczny wzrost o 20% w porównaniu z obecną ceną akcji wynoszącą 32,73 USD. (Zobacz analizę akcji DAL w TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.(Aby obejrzeć historię Shankera, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc, konsensus analityków dotyczący DAL to umiarkowane kupowanie, oparte na 11 recenzjach, w tym 7 zakupach i 4 wstrzymanych. Średni cel 39,50 USD sugeruje roczny wzrost o 20% w porównaniu z obecną ceną akcji wynoszącą 32,73 USD. (Zobacz analizę akcji DAL w TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.(Aby obejrzeć historię Shankera, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc, konsensus analityków dotyczący DAL to umiarkowane kupowanie, oparte na 11 recenzjach, w tym 7 zakupach i 4 wstrzymanych. Średni cel 39,50 USD sugeruje roczny wzrost o 20% w porównaniu z obecną ceną akcji wynoszącą 32,73 USD. (Zobacz analizę akcji DAL w TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.Średni cel 39,50 USD sugeruje roczny wzrost o 20% w porównaniu z obecną ceną akcji wynoszącą 32,73 USD. (Zobacz analizę akcji DAL w TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.Średni cel 39,50 USD sugeruje roczny wzrost o 20% w porównaniu z obecną ceną akcji wynoszącą 32,73 USD. (Zobacz analizę akcji DAL w TipRanks) Aby znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami analityków. Treść jest przeznaczona wyłącznie do celów informacyjnych. Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Ceny gazu ziemnego rosną. Więc są zapasy producentówKontrakty terminowe na gaz ziemny prawie się podwoiły od czerwca, co jest niezwykłą zmianą w przypadku surowca, który był w większości uważany za mniej popularne rodzeństwo ropy.

Exxon i Chevron powinny się połączyć, argumentuje analitykFuzja pozwoliłaby gigantom naftowym obniżyć koszty, zmniejszyć wydatki kapitałowe i wesprzeć solidną dywidendę.

Podwyżka podatku dochodowego od osób prawnych przez Bidena: co to będzie oznaczać dla Dow?Sondaże wskazują na ruch demokratyczny (więcej o tym za chwilę). Krótko mówiąc: plan Joe Bidena dotyczący podniesienia podatków od przedsiębiorstw powinien logicznie obniżyć szacunkową wartość S&P 500 (SPX) o około 3 ½%. Strateg Sophie Huynh przeprowadza nas przez liczby.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy